XLC Comp ST-T13

určeno pro průměr řidítek: 25,4mm určeno pro průměr vidlice: 1 1/8" délka: 90mm úhel: od 0 ° do +90 ° typ: Ahead materiál: Al barva: černá uchycení: 4 šrouby Elegantní...
Doporučená nabídka Allegro.cz

Top nabídka

Do 3 dnů • Více variant69 Kč98 % • 5 377 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant79 Kč92 % • 513 209 recenzíDalší informace

XLC

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

XLC Comp ST-T13 uvedený představec je po vytažení šroubu pro ježka plně funkční s redukci 1" na 26,8 mm trubky ktetrá se montuje do krku vidlice. Spokojenost. Funkční.

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• Když potřebujete hlavně zvednout a pak event. i přiblížit řidítka, tak tento je vhodnější, protože má kloub nad osou, čímž výška hned stoupne bez přiblížení (zatímco většina ostatních stavitelných představců má kloub před osou a zvedáním hned i přibližujete).
    • Zatím jsem se úplně nezbavil občasného "vrzání" při pohybu řidítky, nemám momenťák, tak budu utahovat postupně.

Jezdím krátké i delší trasy v různých podmínkách, potřeboval jsem řidítka výše. Nevyhovovaly mi pevné představce a ani se stavitelným jsem se nedobral vhodné polohy (poloh). Až tento umožnil pro mne podstatné zvýšení, které jsem potřeboval. Obecně pozor na to, že i když se to na první pohled nemusí zdát, při potřebě výraznějšího zvýšení mohou být omezující délky bowdenů. Mně omezoval ten od vypínání pružení vidlice, a při otáčení řidítky se pak projevily i nevhodně vzájemně propletené bowdeny od brzd a řazení. Ale v servisu mi je pár desetikorun rozpletli a ten jeden vyměnili za delší.

• , zakoupeno v bikeway.cz

• Velký rozsah nastavení
    • Solidní konstrukce

XLC

• určeno pro průměr řidítek: 25,4mm
  • určeno pro průměr vidlice: 1 1/8"
  • délka: 90mm
  • úhel: od 0 ° do +90 °
  • typ: Ahead
  • materiál: Al
  • barva: černá
  • uchycení: 4 šrouby

Elegantní představec z 3D-kovaného hliníku

Nastavitelný úhel

Určeno pro odborný servis.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 34 591 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 10 970 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • Více variant90 Kč97 % • 867 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v bikeway.cz

• Velký rozsah nastavení
    • Solidní konstrukce
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 34 591 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 10 970 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
    Do 3 dnů • Více variant90 Kč97 % • 867 recenzíDalší informace

• černý
    • nebezpečný

Mám ho třetím rokem - od namontování měl menší vůle v nastavitelném kloubu, dotahování nepomohlo. Dnes se mi při sjezdu kola z obrubníku představec v kloubu propadl, strhlo se nastavovací ozubení. Také jsem málem přišel o zuby. Tento šmejd již nikdy více.

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

Kvalitní představec. Polohou kloubu nad osou zvedne řidítka a umožňuje široké nastavení.