Reklama

MAX1 Performance XC

Klíčové vlastnosti - Dva úhly pro optimální posed: Vyberte si úhel +-7° pro klasický XC posed nebo strmější 17° pro vzpřímenější jízdu a větší pohodlí. - Tato variabilita...
499 Kč
Doprava 69 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z Akumo.cz. 

Nejlevnější nabídky (13)

MAX1 Performance XC

Představec MAX1 Performance XC 31,8 černý 70mm/7°
389 Kč
Představec MAX1 Performance XC 31,8 černý 70mm/7°
Představec MAX1 Performance XC 70/7°/31,8 mm černý
398 Kč
Představec MAX1 Performance XC 70/7°/31,8 mm černý
Představec MAX1 Performance XC 80/7°/31,8 mm černý
398 Kč
Představec MAX1 Performance XC 80/7°/31,8 mm černý
Představec MAX1 Performance XC 7°/31,8 mm černý délka 70 mm
399 Kč
Představec MAX1 Performance XC 7°/31,8 mm černý délka 70 mm
Představec MAX1 Performance XC 70/7°/31,8 černý
424 Kč
Představec MAX1 Performance XC 70/7°/31,8 černý
MAX1 Performance XC 31.8/7° matte black/white 80mm
449 Kč
MAX1 Performance XC 31.8/7° matte black/white 80mm
představec MAX1 Performance XC 80/7°/31,8 mm černý
499 Kč
Do obchodu
představec MAX1 Performance XC 80/7°/31,8 mm černý
Představec MAX1 Performance XC (31,8) Velikost: 80
499 Kč
Do obchodu
Představec MAX1 Performance XC (31,8) Velikost: 80
Představec MAX1 PERFORMANCE XC 70 / 7° / 31.8 mm
499 Kč
Do obchodu
Představec MAX1 PERFORMANCE XC 70 / 7° / 31.8 mm
Představec MAX1 Performance XC 7° - 80 mm
499 Kč
Představec MAX1 Performance XC 7° - 80 mm

Recenze

MAX1 Performance XC

Hodnocení produktu

MAX1 Performance XC

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Popis produktu

Klíčové vlastnosti - Dva úhly pro optimální posed:

Vyberte si úhel +-7° pro klasický XC posed nebo strmější 17° pro vzpřímenější jízdu a větší pohodlí.

  • Tato variabilita umožňuje přizpůsobit posed vašim preferencím a terénu.
  • Lehká a tuhá konstrukce:

Materiál AL6061 T6 a technologie "3D forget" zajišťují optimální poměr mezi nízkou hmotností a vysokou tuhostí.

  • Hmotnost pouhých 115 g (80 mm) vás nebude zbytečně zatěžovat.
  • Univerzální průměr řídítek:

Průměr 31,8 mm je kompatibilní s většinou moderních řídítek. - Elegantní design:

Černá barva a oboustranná grafika dodají vašemu kolu stylový vzhled.

Specifikace

  • Materiál: AL6061 T6
  • Technologie: 3D forget
  • Průměr řídítek: 31,8 mm
  • Úhel: +-7° nebo 17°
  • Hmotnost: 115 g (80 mm)
  • Barva: Černá
  • Grafika: Oboustranná

Pro koho je představec MAX1 Performance XC A-head určen?

  • XC jezdci: Pro ty, kteří hledají lehký a tuhý představec pro závodní i rekreační ježdění.
  • Cyklisté, kteří dbají na pohodlí: Pro ty, kteří chtějí přizpůsobit posed svému stylu jízdy.
  • Všichni cyklisté: Pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivý představec za rozumnou cenu.

Více na: MAX1.CZ

Dovozcem značky MAX1 do ČR je společnost Cyklomax, spol. s r.o.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

představec MAX1 Performance XC 80/7°/31,8 mm černý
499 Kč
Do obchodu
představec MAX1 Performance XC 80/7°/31,8 mm černý

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Parametry produktu

Výrobce

Poradna

MAX1 Performance XC

{"Oblíbené kategorie":[["VR brýle","https://bryle-pro-virtualni-realitu.heureka.cz/"],["Komody","https://komody.heureka.cz/"],["Zdravotní bandáže a ortézy","https://zdravotni-bandaze-a-ortezy.heureka.cz/"],["Korejské pleťové masky","https://pletove-masky.heureka.cz/f:49805:1/"],["Zahradní úložné boxy","https://zahradni-ulozne-boxy.heureka.cz/"],["Kanystry s ventilem","https://kanystry.heureka.cz/f:39055:1/"],["Dýhované stolové desky","https://stolove-desky.heureka.cz/f:35262:44094655/"],["Chladící spreje","https://chladici-bandaze.heureka.cz/f:22265:3565725/"],["Dětské péřové bundy","https://detske-sportovni-bundy.heureka.cz/f:37166:1/"],["Benzínové sekačky pro svahy","https://sekacky.heureka.cz/f:10164:350821;45790:1/"]],"Vybrané značky":[["Představce na kolo TWN","https://predstavce.heureka.cz/f:6997:506051/"],["Představce na kolo Kaiwei","https://predstavce.heureka.cz/f:6997:43413542/"],["Představce na kolo Trigon","https://predstavce.heureka.cz/f:6997:174814/"],["Představce na kolo Specialized","https://predstavce.heureka.cz/f:6997:450196/"],["Představce na kolo Nexelo","https://predstavce.heureka.cz/f:6997:33928503/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat dámský kostým?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-damsky-kostym-c2456-21656/"],["Jak vybrat sud na vodu?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-sud-na-vodu-c5361-21444/"],["Jak vybrat longboard?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-longboard-c4682-21208/"]],"Vybrané produkty":[["L.A. Girl Tónovací krém GLM753 Bisque 30 ml","https://tonovaci-kremy.heureka.cz/l-a-girl-tonovaci-krem-glm753-bisque-30-ml/"],["BerlingerHaus BH-1514","https://hrnce.heureka.cz/berlingerhaus-bh-1514/"],["Selfie tattoo tetování malé náhrdelníky","https://mala-paradnice.heureka.cz/selfie-tattoo-tetovani-male-nahrdelniky/"],["Best Body nutrition Professional isotonic powder 600 g","https://iontove-napoje.heureka.cz/best-body-nutrition-professional-isotonic-powder-600-g/"],["Milk & Love těhotenské legíny s nízkým pasem Tmavěmodré","https://tehotenske-kalhoty.heureka.cz/milk-love-tehotenske-leginy-s-nizkym-pasem-tmavemodre/"],["Bare Set X Mission Man Lady","https://suche-obleky.heureka.cz/bare-set-x-mission-man-lady/"],["Závoj s korunkou","https://svatebni-zavoje.heureka.cz/zavoj-s-korunkou/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}